Міжнародний день миру

Дата: 23.09.2021 18:52

Хай літають завжди журавлі,
Колоски видзвонюють налиті.
 Ми за те, щоб мир був на землі
Для усіх дітей на цілім світі.
О.Пархоменко

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни.

Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

Тому з нагоди Дня миру у Ковалівському ліцеї  відбувся ряд заходів «Ми за мир у всьому світі». Всі учні школи з великим задоволенням приймали участь у даному заході. Члени учнівського самоврядування  нагадали усім учням, батькам та вчителям про свято, вручили символічного голуба миру.

Молодші школярі виготовляли власноруч паперових голубів, малювали малюнки, створювали аплікації. Класні керівники провели в своїх класах виховні години: "Я хочу миру", "Білий голуб миру, не забудь про Україну!", "Найбільше я хочу, щоб мир був у світі", Мир на землі - радість у родині". Діти виготовили плакати з голубами , долучилися до спільного створення карти Миру України.

Нехай мир супроводжує Вас у всьому. Бережіть себе і близьких.

МИ ЗА МИР У ВСЬОМУ СВІТІ! В КРАЇНІ, В СІМ’Ї, В ШКОЛІ!