Барвінкове свято

Дата: 06.12.2018 19:02

30 листопада учні 2-х класів та їх батьки  зібралися з нагоди особливого свята – свята, якого немає в жодному календарі, але для Ковалівського НВК воно вже стало традиційним.

Кожен рік, у листопаді,  наша дружна шкільна родина приймає другокласників у шкільне об’єднання «Країна «Барвінкова»  Ведучими свята були учні 7-А класу: Ткачук Софія, Стецюра Анастасія, Педос Вероніка, Кудрань Олександр, Тиркало Вадим. Вони, як казкові герої Барвінок, Ромашка та Мак, в ігровій формі провели свято.

Другокласникам потрібно  було пройти декілька випробувань, щоб здобути звання барвінчат. Діти гарно співали, весело відгадували загадки та мультфільми, танцювали. Учні 4-х класів дали другокласникам низку добрих правил.

В кінці свята діти виголосили  урочисту обіцянку «барвіночка – школяра» і їм були вручені емблеми  барвінчат.  На завершення свята всі діти  разом заспівали пісню О.Винника «Перлина-Україна».