«Рух заради здоров’я»

Дата: 06.04.2023 19:09

6 квітня в рамках святкування Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру  та тижня основ здоров’я ,  з нагоди Всесвітнього дня здоров’я в Ковалівському ліцеї для учнів було проведено ранкову зарядку «Рух заради здоров’я».

В заході  взяли участь учні 1, 3, 7, 9 класів. Під керівництвом вчителя фізичної культури Руденко Л.М.  та вчителів початкових класів була проведена ранкова зарядка для учнів школи. Людмила Михайлівна розповіла учням про користь ранкових фізичних вправ, про те, що повсякденний комплекс легких фізичних вправ – це той достатній мінімум, який налаштовуватиме школярів на активний навчальний день та підтримуватиме їх здоров’я. Після завершення зарядки учні з усмішками та бадьорим настроєм попрямували на уроки.