Ура, канікули !!!

Дата: 19.06.2021 19:32

11 червня 2021 року в стінах рідної школи для учнів 1-10-их класів у незвичному форматі пролунав останній дзвоник навчального року. Цього дня у кожному класі діти разом із класними керівниками провели цікаві квести, переглянули фотозвіти творчих справ, до яких долучались протягом року, організували показ презентацій на тему останнього дзвоника, створили театральні постановки, прослухали інструктаж з техніки безпеки під час відпочинку, побажали один одному веселих канікул.

Малиновий голос шкільного дзвоника перегорнув ще одну сторінку історії школи, яка з нетерпінням буде чекати на повернення дітлахів 1 вересня.

Усім гарного літа, захоплюючих подорожей, нових вражень, успішного вступу до омріяних закладів!

З повагою, Ваші вчителі та адміністрація школи.