Загальношкільні батьківські збори

Дата: 17.10.2024 19:35

Фото без опису

16 жовтня в Ковалівському ліцеї відбулися загальношкільні батьківські збори на тему "Взаємодія школи і сім’ї у вихованні особистості". На збори були  винесені важливі і актуальні питання щодо навчання та виховання учнів, формування здорового способу життя. Виступили:  В.І.Кривошея, Л.В.Шуповал, Н.М.Савченко, О.А.Гапич, О.Б.Якимець. Вони  надали батькам вичерпну інформацію з усіх питань. Такі зустрічі  потрібні, адже результативність освітнього  процесу залежить від того, як складаються стосунки між учителями, учнями і батьками, наскільки тісною є довіра між ними.