2 квітня - Всесвітній день поширення інформації про аутизм.

Дата: 04.04.2023 19:51

По всьому світі 2 квітня одягають блакитне на знак підтримки людей з аутизмом. Учні та вчителі  Ковалівського ліцею також не залишилися осторонь і взяли участь у флешмобі #одягниблакитне. У нашій школі цей захід пройшов у понеділок, 3 квітня. Діти із задоволенням долучилися до флешмобу та дізнались багато нової інформації про аутизм.

Люди з аутизмом можуть прожити щасливе життя, якщо вони мають  люблячу родину, підтримку фахівців, школу, де можуть вчитися, заняття, яке люблять. Суспільство ж повинне створити всі умови для розуміння людей з аутизмом та їхнього повноцінного життя.

Аутизм - це не хвороба. Такі люди просто мають інший тип нервової системи, інший спосіб дивитися на цей світ. Але вони є такі і хочуть, щоб їх сприймали.  Їм необхідна наша підтримка.

МИ ВСІ - ДУЖЕ РІЗНІ. БАЧИМО І СПРИЙМАЄМО СВІТ ПО-РІЗНОМУ. І ДУЖЕ ВАЖЛИВО ПОШИРЮВАТИ ЦЮ ІНФОРМАЦІЮ У СУСПІЛЬСТВІ , ОСОБЛИВО ДОНОСИТИ ЇЇ ДІТЯМ.