100 днів

Дата: 16.02.2023 19:57

100 днів навчання. Це мало, чи багато? Для одних батьків ці дні збігли як один тиждень, для інших – це ціла вічність. Для діток це 100 днів щоденної, наполегливої праці. За цей час діти відкрили двері у прекрасну країну Знань, а вчитель намагався прищепити любов до школи, до кожного з них підібрати ключик і взявшись за руки, разом робити перші несміливі кроки.

За 100 днів навчання у школі діти суттєво змінилися:  - вони стали більш дисциплінованими і організованими; - більш допитливими; - засвоїли ази деяких знань; - навчилися слухати, нас, учителів.

І як підсумок набутих знань, учні 1-А класу на чолі з класним керівником Лещенко Іриною Іванівною, провели виховний захід «100 днів у школі». Де школярі співали пісень, декламували вірші і демонстрували набуті навички. Бажаємо діткам, бути гідними учнями та щасливої дороги до світу знань!