Шаховий турнір

Дата: 31.10.2018 19:57

В  неділю  14.10.2018 року  на  свято  Покрови,   на  території  Ковалівського  НВК  пройшов  шаховий  турнір  в  рамках  регулярної  першості  Немирівського  району  з  класичних  шахів.

Змагання  були  присвячені  пам'яті  Олександра  Поліщука,  першого  чемпіона  Ковалівської  територіальної  громади  з  шахів  (2013р.),  який  трагічно  пішов  з  життя  24.08.2018 року.

В  Ковалівку  прибули  гравці  з  4  громад  району.  Загалом  було  20  учасників,  з  яких  половина  ковалів чани  (  Олександр  Покотило,  Михайло  Качур,  Василь  Болюх,  Дмитро  Волошин,  Олександр  Звєков,  Костянтин  Кривонос,  Іван  Сердюк,  Віктор  Волинець,  Володимир  та  Григорій  Логоша).  Через  велику  кількість,  гравців  було  поділено  на  2  групи.  Судив  Логоша  Володимир - випускник  Ковалівської  школи.

Грали  з  контролем  часу  (15 хв.)  по  круговій  системі.  Протистояння  носили  жорсткий,  принциповий  характер.  Так,  у  партії  Волошин Д.- Сердюк І.  Івану  Сердюку  вдалось  лише  за  1  секунду  до  завершення  основного  часу  вирвати  перемогу  в  супротивника.

Якщо  в  першій  групі  свій  клас  підтвердив  голова  районної  шахової  федерації  Віталій  Довгань,  то  у  другій  групі  все  було  набагато  складніше.  Там  головна  інтрига  була  в  протистоянні  багаторазового  чемпіона  школи  Віктора  Волинця  та  знаного  майстра  з  Брацлава.  Перемогу  святкував,  випускник  2018 року,  нині  студент  Вінницького  педагогічного  університету  Віктор  Волинець.

Після  підведення  підсумків  було  погоджено  графік  змагань:

20.10. 2018 року  -  участь  в  обласних  змаганнях  в  м.Томашпіль;

03.11.2018 року  -  участь  в  обласних  змаганнях  в  м.Липовець;

09.11.2018 року;  16.11.2018 року – участь  дітей  в  районній  спартакіаді Школярів;

10.11. 2018 року – участь  в  обласних  змаганнях  «Кудлаївська  осінь»;

17.11.2018 року – VІІІ етап  регулярної першості  району  в с.Ковалівка;

25.11.2018 року – дитячий турнір шахових клубів в м.Немирів;

24.12.2018 року – ІX  етап  (фінал)  регулярної першості  району  в  м.Немирів.

Прихильників  шахової  гри  запрошуємо  до  участі  в  змаганнях.