Дата: 07.10.2021 20:01

1 жовтня у нашому ліцеї  було гамірно. З самого ранку учні з нетерпінням виглядали учителів, щоб привітати з професійним святом – Днем Учителя.

Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли дітвора прибігла до школи ще задовго до шкільного дзвінка.

Багато гарних слів було сказано на адресу вчителів. Учні та батьки не скупились на привітання і щирі посмішки. Квіти, які дарували учні, були найдорожчим подарунком, тому що дарували їх – від щирого серця. Уроки в цей день проводили лідери учнівського парламенту.

А по закінченні уроків всіх вчителів чекав ще один сюрприз – святковий концерт з нагоди свята від учнів 11 класу. Багато пісень, танців, віршів змушували глядачів у залі посміхатися і гучно аплодувати.