Перший урок

Дата: 08.09.2023 20:09

Перший урок у 2023-2024 навчальному році  було проведено за темою «Ми – українці: честь і слава незламним». Головною метою уроку стало виховання почуття національної гідності й гордості за незламний український народ, який героїчно боронить власну державу, поваги до Збройних сил України та всіх причетних до справи захисту нашої Батьківщини, вшанування пам’яті загиблих захисників.

Також на першому уроці йшлося про важливість ментального здоров’я «Ти як? Повертаємось до школи», урок ініційований першою леді України Оленою Зеленською та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.  Діти дізналися про техніки саморегуляції для того, щоб подолати страх чи тривожність, заспокоїтися, розслабитися та підтримати себе як під час навчання, так і в позашкільному житті.

Украй важливою потребою сьогодення є неухильне дотримання правил поведінки під час воєнного стану. Класні керівники під час Першого уроку  обговорили всі питання безпеки з учнями.