«100 днів у Новій українській школі»

Дата: 15.01.2023 20:16

Здається, зовсім недавно пролунав перший дзвоник для першокласників Ковалівського ліцею, а вже минули місяці напруженої та насиченої праці, і з малят-дошкільнят  вони  перетворилися у здібних, старанних та допитливих учнів.

І ось до юних школяриків завітало свято, якого вони з нетерпінням чекали. Наші першокласники святкують свій перший ювілей - «100 днів у Новій українській школі». Назва свята є невипадковою. Адже минуло 100 днів з тієї миті, коли випускники дитячого садочка вперше переступили поріг школи, де на них чекали нові відкриття та новаторські підходи до навчання. За сто днів перебування у школі  маленькі першокласники мали безліч цікавих уроків, веселі перерви та руханки, навчались спостерігати за природою, творити своїми руками. Стали дружніми 1-ми класами.