Дата: 05.10.2024 20:52

Фото без опису

У першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників освіти. Символічно , що свято педагогів відбувається  восени – найблагодатнішої пори, котра щедро обдаровує нас своїми плодами. Це по-справжньому всенародне свято людяності й доброти, мудрості, порядності, надії, віри і любові.

Фото без описуФото без опису

4 жовтня  в актовій залі відбувся святковий концерт до Дня вчителя, який підготували учні 11-го класу  під керівництвом класного керівника Пасічник Н.І. та лідера учнівського самоврядування Борисюк О. Одинадцятикласники запросили освітян ліцею до «Кав’ярні 24/7», в якій пригощали теплими щирими словами, вокальними номерами та хореографічними постановками, жартівливими сценками та смаколиками.

Фото без опису

Свято принесло гарний настрій та задоволення всій дружній шкільній родині!