«Веселі старти»

Дата: 30.05.2023 20:52

29 травня в Ковалівському ліцеї відбувся  захід «Веселі старти» серед учнів початкових класів  з нагоди  Міжнародного дня захисту дітей.

Метою заходу є залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, пропаганда здорового способу життя, формування морально – вольових рис характеру, розвиток фізичних якостей, організація змістовного дозвілля дітей.

Під час змагань діти показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність та дружбу.
Змагання пройшли у спортивній атмосфері, юні спортсмени завзято боролися за перемогу у кожній естафеті, продемонструвавши спортивну майстерність та справжню волю до перемоги.