Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Дата: 04.10.2023 21:46

З 25 по 29 вересня у Ковалівському ліцеї проходив Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. Булінг — це агресивна та вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним тиском. В рамках тижня учні 5х- 11х класів взяли участь у різноманітних заходах, щодо захисту інтересів дітей та протидії насильству. Для учнів 5х- 6х класів практичним психологом і соціальним педагогом школи було проведено захід «Булінг: міфи та реальність». Учні 7х-8х класів взяли участь у квесті « Зупинимо булінг разом». Медіатори школи провели для учнів 9-11х класів тематичні кола на теми: « Булінг та наслідки», « Стоп булінг».

Для учнів 1 – 4-х класів розпочався цикл занять: “Незвичайні пригоди для надзвичайних дітей. Говоримо з дітьми про особисту гідність, безпеку життя та громадянську позицію”. На яких діти подорожують до Майстерні Майстра «Я». Під час подорожей учні розвивають навички безпечної і відповідальної поведінки, уміння адекватно ухвалювати рішення у різноманітних, у тому числі складних, життєвих ситуацій.