«Посвята в першокласники»

Дата: 03.12.2021 22:07

Школа – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для  праці, і для розваг та відпочинку. Два місяці навчання маленьких першокласників швидко минули. І, як винагорода за напружену працю, 1 грудня відбулося свято для наймолодших  – «Посвята у першокласники».

Діти взяли участь у цікавих конкурсах та вікторинах.  Лунала музика, добрі і щирі слова та щасливий дитячий сміх. Учні  підготували вірші про школу, пісні.

Захід проводиться із метою адаптації першокласників до шкільного життя, підвищення мотивації до навчання, розвитку творчих здібностей, вміння виступати перед аудиторією та дотримання відповідних правил поведінки у закладі освіти.

На завершення свята діти дали клятву першокласника, після чого отримали відповідні значки.