День святого Валентина

Дата: 15.02.2024 22:11

14 лютого у всьому світі відзначають День святого Валентина.

День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

Здобувачі освіти 1-4-х класів виготовляли власноруч валентинки, з радістю обмінювалися заздалегідь підготовленими. А учні 9-Б класу з класним керівником Л.В.Сук підготували конкурсно-розважальну програму «Яка ти козачка? Який ти козак?» для учнів 9-11 класів.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість проведення заходів, і у День святого Валентина бажаємо, щоб усі захисники та захисниці повернулися у рідні домівки до своїх коханих!