A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Ковалівський ліцей" Немирівської міської ради

Тиждень основ здоров’я

Дата: 14.04.2025 22:55
Кількість переглядів: 153

Фото без опису

З сьомого по одинадцяте квітня у Ковалівському ліцеї проходив тиждень основ здоров’я. Початок тематичного тижня співпав з Всесвітнім днем здоров’я, який відмічають  7 квітня. (Всесвітній день здоров'я, було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у 1948 році. )

Погіршення погодніх умов не завадили учням Ковалівського ліцею розпочали його з руханки, яку провела для дітей учителька фізичного виховання – Руденко Людмила Михайлівна. Руханка, хоч і проводилась у приміщенні ліцею, надала учням бадьорості, позитивних емоцій, гарного настрою.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 Протягом тижня учні брали участь у  різноманітних заходах, присвячених темі здоров’я.  Найактивнішими учасниками заходів стали учні 5-х класів. Для них були проведені заняття на тему «Харчування та здоров’я», «Гігієна харчування». Вони самостійно обирали тему малюнка та із задоволенням малювали, за QR-кодами виконували інтерактивні вправи на сайті learningapps.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Для учнів 6-х класів учителька основ здоров’я Подзірей М.П. провела тренінг на тему: «Я буду здоровим». Під час тренінгу учні обговорили, що таке здоров’я, від чого воно залежить та як його зберегти і зміцнити.

Фото без описуФото без описуФото без опису

З учнями 7-9-х класів були проведені тематичні уроки, уроки-дискусії на теми: «Переваги здорового способу життя для збереження здоров’я й особистого добробуту», «Здоров’я та навколишнє середовище», «Репродуктивне здоров’я молоді. Вплив психоактивних речовин на репродуктивне здоров’я» 

Класні керівники 5-11-х класів провели з учнями години спілкування на тему: «Твоє здоров’я у твоїх руках».

Фото без описуФото без описуФото без опису

Вчитель основ здоров’я Подзірей М.П. вкотре намагалась привернути увагу учнів до їх здоров’я, адже останнім часом діти дуже мало рухаються, надаючи перевагу сидінню за телефоном та комп’ютером. Також діти вживають велику кількість  продуктів, які шкодять здоров’ю: сухарики, чіпси, хот-доги, солодку газовану воду.

Фото без опису

Шановні батьки! Звертаємось і до вас! Даючи кишенькові гроші своїм дітям, наголошуйте їм  на шкідливості перелічених продуктів; їх не можна вживати систематично! Натомість ваші діти мають можливість споживати повноцінні обіди у шкільній їдальні. Це дешевше і корисніше. Будьмо здорові!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень