Вибори голови учнівського самоврядування

13 вересня 2018 року в Ковалівському НВК відбулися вибори Президента школи. На цю посаду претендували троє кандидатів: Соколов Максим – учень 11 класу; Простов Дмитро – учень 10 класу; Пастух Лілія – учениця 9 класу. Більшістю голосів Президентом школи на 2018-2019 навчальний рік був обраний Соколов Максим – учень 11 класу, заступником – Пастух Лілія, учениця 9 класу. Протокол з результатами виборів був вивішений в той же день у вестибюлі ліцею, а в понеділок,  17 вересня , на щотижневій робочій лінійці президент школи і його заступник були представлені всім учням ліцею.

23:16 21.09.2018

День фізкультури та спорту

До Дня фізкультури і спорту в Ковалівському НВК були проведені такі загальношкільні заходи: виховні години «Мій друг – фізкультура» 1-4 класи, «Вчись бути здоровим» 5-9 класи, «Фізкультура і спорт – запорука здорового способу життя» 10-11 класи;  змагання з різних видів спорту між класами.

22:58 21.09.2018

І знову школа зустрічає нас!

1 вересня , першого дня золотої осені в нашій школі , як і в більшості шкіл України, відбулося прекрасне свято – ДЕНЬ ЗНАНЬ.     Найочікуванішим цей день був , звичайно, для 36 першокласників, які вперше переступили поріг школи як учні. Вестимуть їх країною знань вчителі Федотова А.В. та Грицун Т.В..Бентежним було це свято і для одинадцятикласників, адже цей останній у школі рік буде для них дуже важливим.

17:26 07.09.2018

Засідання МО учителів-філологів

31 серпня 2018 року відбулося перше засідання МО учителів-філологів (української мови та літератури,іноземної мови,зарубіжної літератури,польської мови),на якому було розглянуто питання:

17:21 07.09.2018

Перша педагогічна рада 2018-2019 навчального року

30 серпня 2018 р. у Ковалівському НВК  відбулася педагогічна рада, де були підведені підсумки щодо виконаної роботи колективом за 2017-2018 навчальний рік та окреслений план дій на подальший перспективний розвиток навчального закладу.

00:22 31.08.2018

Щасливої дороги, любі випускники!

23 червня бажаними гостями і навіть господарями Ковалівського Будинку Культури стали  випускники 11 класу, адже  тут відбулася урочиста частина  випускного вечора.

09:08 28.06.2018

Звіт директора школи

17 червня в школі відбувся звіт директора школи Кривошеї Володимира Івановича перед педагогічним колективом та громадськістю села. На звіті були присутні голова Ковалівської ОТГ Верховод Віктор Васильович та начальник відділу освіти Галенко Катерина Борисівна.

08:44 28.06.2018

Підсумки подорожі «Дружболандією»

Нажаль, весела подорож країною «Дружболандія» завершилася. Це був неймовірний тиждень! Щодня вихованці табору «Романтик» знайомилися з такими поняттями,  як повага, вибачення, дружба,  родина. Крім цього активно грали на  спортивних естафетах, займалися рукоділлям, співали та танцювали.

23:11 10.06.2018

Веселі канікули у таборі «Романтик» продовжуються!

Сьогодні вихованці табору почали цікаву та пізнавальну мандрівку країною «Дружболандія», яка буде тривати до п’ятниці. Звичайно, кожна далека подорож неможлива без авіаперельоту. Тому діти побували в аеропорті «Дружба», де на них чекали  зали із заняттями та розвагами.

23:01 04.06.2018