Військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”)

3-4 травня на території санаторія "Сокілець" пройшов районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Гра проводилася з метою військово-патріотичного виховання учнівської молоді в позаурочний час засобами фізичної культури, історичних та військових традицій Українського козацтва.

22:39 06.05.2018

Подорож у Середньовіччя

Нарешті весна впевнено вступила у свої права: піднялася молоденька травичка,закружляли у величному танці буйно цвітні сади.

21:20 05.05.2018

Чорнобильський слід на землі, в долях, у душах…

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

22:36 29.04.2018

В гостях у казки

Першим літературним твором у житті кожної людини є казка. Всі ми добре пам’ятаємо, як їх нам читала мама  в дитинстві. Усі діти  виростають на казках.

21:55 29.04.2018

Усі здорові люди люблять життя

Відомо, що здоров’я — найбільша цінність не лише окремої людини, а й усього суспільства. Проте є чимало людей, зокрема й молодих, які, отримуючи певну тимчасову насолоду, самі шкодять своєму здоров’ю, уживаючи алкоголь, наркотики, палячи тютюн тощо.

21:35 29.04.2018

Тиждень трудового навчання

У Ковалівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- ліцей з 16 по 20 квітня 2018 р.  проводився тиждень трудового навчання. Всі заходи відбулися згідно  плану роботи, за проведення яких відповідали вчителі трудового навчання Баранов Олександр Анатолійович та Шевчук Галина Сергіївна.

23:09 21.04.2018

Шахові новини

Шахісти  Ковалівської  громади  використали  святкові  вихідні  дні  для  проведення  змагань.

15:32 19.04.2018

Ковалівський НВК запрошує гостей

Предмет «Захист Вітчизни» відіграє важливу роль у підготовці учнів до захисту Батьківщини. Він є підготовкою юнаків до служби у Збройних Силах України і їхнім першим життєвим практичним досвідом.

20:45 18.04.2018